Płytki Paradyż Moondust – do jakich wnętrz pasują?

0 Comments
Paradyż Moondust

Dla inwestorów, którym zależy na wysokiej jakości, oryginalnym designie i atrakcyjnych cenach cegły, doskonałym wyborem będzie kolekcja Moondust Paradyż. Starannie zaprojektowane płytki Moondust od marki Paradyż cieszą się bardzo pozytywnymi opiniami wśród architektów wnętrz i wielu osób, które zamontowały płytki w swoim wnętrzu.

Paradyż Moondust – wiele aranżacji

Płytki z serii Moondust od firmy Paradyż cechują się urodą i trwałością. Uniwersalny design będzie pasowało zarówno do wnętrz utrzymanych w stylu minimalistycznym, jak i  bardziej klasycznych. Oznacza to, że płytki można zastosować w wielu pomieszczeniach, jak np. łazienki, korytarze oraz salony. Kolekcja Moondust pasuje nie tylko w biurach i restauracjach, ale także w przestrzeniach prywatnych. Ponadprzeciętna odporność na uszkodzenia mechaniczne sprawia, że płytki przez wiele lat zachowują swój pierwotny wygląd i dzięki temu cieszą się uznaniem.

Wytrzymałość oraz nowoczesność – płytki Moondust

Płytki Moondust Paradyż wyróżniają się oryginalnym wyglądem i doskonałą trwałością. Pasują one zarówno do nowoczesnych, jak i klasycznych przestrzeni. Co więcej, ich trwałość sprawia, że produkt doskonale sprawdza się nawet w trudniejszych warunkach, takich jak wysoka wilgotność i jest odporny na różnego rodzaju zarysowania. Oprócz powyższych cech warto zwrócić uwagę również na niepowtarzalny styl i kolorystykę produktu. Dzięki nim wnętrze nabiera indywidualności i zachwyca swoim wyglądem. Dodatkowo każda płytka z kolekcji Paradyż Moondust jest wodoodporna, mrozoodporna i antypoślizgowa. Dzięki temu idealnie nadają się do umieszczenia ich w pomieszczeniach, gdzie warunki są często trudne lub gdzie małe dzieci często się poruszają i mogą mieć problemy z utrzymaniem koordynacji.