Nowoczesna łazienka z płytkami typu patchwork

0 Comments
stella accessories

Technika metody patchwork została wykorzystana również w przypadku płytek ceramicznych, zarówno ściennych, jak i podłogowych. Wzór otrzymany dzięki zestawieniu ze sobą kafli o tym samym rozmiarze, ale różniących się kolorem czy motywem, jest bardzo ozdobny.
Dużą popularność zdobywają szare płytki patchwork, które stylem odwołują do tradycyjnych kafli cementowych , czy glazury hiszpańskiej.
Czarno-białe płytki patchwork, idealnie pasują do wnętrz klasycznych, a także nowoczesnych. Kolorowe z kolei tworzą ciekawą i oryginalną aranżację pomieszczenia.

stella accessories

Dodatki stella accessories uzupełniające aranżację wystroju kafli

Płytki patchworkowe są ozdobą same w sobie, dlatego trzeba uważać na łączenie ich z pozostałymi dodatkami. Świetnie sprawdzą się rozwiązania akcesoriów o prostych formach. Eleganckie akcesoria łazienkowe wraz z wyłożonymi na ścianie płytkami patchworkowymi, stworzą gustowne i stylowe wnętrze.
Stella accsessories cechuje bardzo wysoka jakość wykonania i dobór wysokiej klasy materiałów. Dzięki nim ciekawie stylizowana łazienka będzie służyła przez długie lata.

Płytki patchwork łatwe do utrzymania w czystości

Kafelki patchwork posiadają szereg zalet i nie chodzi wyłącznie o ich funkcję dekoracyjną. Warto wiedzieć, że są odporne na zabrudzenia i zarysowania, a przede wszystkim wytrzymałe. Do ich czyszczenia można używać tradycyjnych środków chemicznych, bez obaw o ich zniszczenie. Świetnie nadają się zarówno jako glazura na ścianę, a także do wyłożenia podłogi.
Gres patchworkowy służy do odseparowania przestrzeni w pomieszczeniu o różnej roli przeznaczenia. Swoją rolę spełni zarówno w kuchni, jak i łazience.