Krzyki-Tarnogaj to świetne miejsce do zamieszkania we Wrocławiu

0 Comments

Na wrocławskich Krzykach powstaje dziś bardzo wiele nowych osiedli mieszkalnych. Nowo wybudowane bloki i osiedla cieszą się bardzo dużą popularnością wśród osób, które decydują się na przeprowadzkę do stolicy Dolnego Śląska.

Szczególnie dużym uznaniem cieszą się nowe mieszkania w Krzykach we Wrocławiu – okolice dawnego na Tarnogaju to doskonałe miejsca dla tego rodzaju inwestycji.  Jest to przecież osiedle, które obfituje w wiele terenów zielonych a przy okazji jest doskonale skomunikowane z resztą miasta. Przebiegająca nieopodal ul. Armii Krajowej to jeden z głównych szlaków komunikacyjnych Wrocławia.

Nowe osiedla na Krzykach Tarnogaju

W pobliżu ulic Tarnogajskiej, Klimasa czy Gazowej od dawna powstają nowoczesne osiedla mieszkalne. Jednym z nich jest chociażby osiedle Lokum di Trevi we Wrocławiu, którego już IX etap będzie właśnie oddawany do użytku.

plac lokum di trevi we wrocławiu

W trakcie tej inwestycji powstaje bardzo wiele lokali mieszkalnych o bardzo różnym metrażu. Aby nadążyć za zapotrzebowaniem wśród klientów, Lokum  udostępnia nie tylko bardzo popularne niewielkie mieszkania i kawalerki ale także i duże i przestronne apartamenty. Mieszkania w tej inwestycji są wykonane z bardzo wysokim standardzie. Całe osiedle wręcz tonie w zieleni. Na terenie kompleksu znajdują się place zabaw i fontanny. Jest to doskonałe miejsce do tego, aby wraz z całą rodziną wypoczywać tutaj po pracy.

Krzyki i Tarnogaj – doskonałe miejsce na osiedla mieszkalne

Wrocławskie Krzyki a zwłaszcza okolice Tarnogaja, to miejsce, w którym powstaje bardzo wiele nowych inwestycji. Tutejsze osiedla mają bardzo rodzinny charakter. Cały Tarnogaj jest doskonale skomunikowany z centrum Wrocławia. W pobliżu osiedla Lokum Di Trevi znajduje się wiele atrakcyjnych terenów rekreacyjnych.