Jak zadbać o praktyczne przechowywanie w łazience?

0 Comments

Łazienka to przestrzeń w domu, o którą szczególnie się dba – dlatego też jej wykończenie oraz urządzenie bywa bardzo ważne. Właściwa organizacja miejsc do przechowywania – półka pod prysznic, póki do łazienki czy dopasowane szafki odgrywają w tej sprawie kluczową rolę. Jakie rozwiązania są warte uwagi, które półki łazienkowe sprawdzą się niemal w każdej przestrzeni?

Podręczna półka do prysznica

Strefa kąpielowa – prysznic czy wanna wymaga miejsca do przechowywania najpotrzebniejszych kosmetyków albo akcesoriów. Półka pod prysznic powinna być prosta w formie, jednak musi mieścić wszystkie niezbędne rzeczy. To element wyposażenia, który ma zapewniać możliwości odkładania rzeczy wilgotnych, czy nawet ociekających wodą. Dlatego półka do prysznica musi być odporna na działanie wody, a co więcej – również mieć dość sporą możliwość obciążania. Zapraszam do przejrzenia oferty tej strony.

Proste i estetyczne półki łazienkowe

Dobrze dopasowane półki do łazienki to jednak nie tylko funkcjonalność. Muszą wpisywać się one w przestrzeń, w projekt łazienki. Choć istnieją półki łazienkowe mocowane na przyssawki czy inne czasowe rozwiązania, zwykle nie są one zbyt praktyczne. Dlatego warto postawić na półki łazienkowe mające proste kształty, które będą pasować nawet przy zmianie wystroju czy dodatków. Stal malowana proszkowo na czerń, srebrna satyna czy drewno egzotyczne to przykłady kolorystyki, która zwykle sprawdza się idealnie w łazience.