Jak oświetlić dom na święta?

0 Comments

Święta to wyjątkowy moment w roku. Dzień jest krótki, zmierzch przychodzi bardzo szybko. Dzięki temu już w godzinach popołudniowych można rozjaśnić dom oraz ogród kolorowymi dekoracjami. Jak wykorzystać węże świetlne, by stworzyć niepowtarzalne dekoracje świąteczne?

Rozświetlone drzewka

Dekorowanie drzewek świątecznych światłem to jednak z najważniejszych tradycji. Nie tylko drzewa iglaste pięknie wyglądają, gdy owiniemy je wężami świetlnymi. Drzewka liściaste o szerokich i rozłożystych koronach również prezentują się pięknie.

Na drzewka liściaste warto wykorzystać łańcuchy świetlne, które są zakończone kwiatami, gwiazdkami czy soplami.

Bałwanki i renifery

W świątecznym ogrodzie nie może zabraknąć takich dekoracji świetlnych jak bałwanki, renifery z saniami czy gwiazdy.

Wąż świetlny, dzięki swojej dużej elastyczności, jest idealny do stworzenia takich dekoracji. Warto wykorzystać kolorowe węże świetlne. Dekoracje nie muszą być wyłącznie z jasnego światła. Czerwone, niebieskie czy zielone dekoracje rozweselą każdy ogród.

Warto pamiętać, że wąż świetlny (https://dozi.pl/Oprawy-oswietleniowe/Weze-swietlne/) jest odporny na warunki atmosferyczne, dzięki temu nie musimy obawiać się, że wilgoć lub niska temperatura mu zaszkodzą. Bardzo ważne jest również niskie zużycie energii. Dzięki temu ustawienie licznych dekoracji nie będzie dużym obciążeniem dla domowego budżetu. Również dla środowiska nie będzie to problemem. Zużycie energii jest bardzo ograniczone.

Kolorowy dom

Dekoracje świąteczne to również kolorowe, podświetlone domy. Do takich dekoracji niezbędne jest wykorzystanie węża świetlnego.

Węże świetlne mogą znajdować się na dachu oraz na obrysie budynku. Cały budynek, który jest podświetlony wygląda zjawiskowo.

Warto również podświetlić elementy wyposażenia ogrodowego. Altana, wejście na posesje czy ścieżki będą prezentowały się naprawdę elegancko. Wąż świetlny jest bardzo elastyczny, dzięki temu nie będzie żadnych problemów z nadaniem mu odpowiedniego kształtu.

Czas świat to okres radości. Światło jest jednym z tych elementów dekoracji, które są niezbędne w tym czasie. Im więcej dekoracji, tym radośniej wygląda dom i jego otoczenie.