Akumulatorowa skrobaczka do szyb marki Karcher

0 Comments

Elektryczna skrobaczka karcher do lodu rozwiązuje trudne zadanie, jakim jest stopniowe usuwanie lodu z oblodzonej powierzchni pojazdu. Wszyscy kierowcy wiedzą, jak trudne może być radzenie sobie z lodem. Urządzenia mechaniczne mogą poważnie porysować szkło lub uszkodzić lakier nadwozia. Skrobaczka do lodu służy do szybkiego i bezpiecznego usuwania lodu.

Akumulatorowa skrobaczka do lodu 

Skrobaczki karcher są przeznaczone do delikatnego usuwania lodu z szyb samochodowych. Dzięki obrotowej tarczy i sześciu wytrzymałym ostrzom z tworzywa sztucznego urządzenie łatwo i bez wysiłku usuwa nawet gruby lód. Gdy skrobaczka jest w stanie gotowości, delikatnie naciskaj od góry, aby obrócić dysk, a lód zniknie jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki.

Jeśli ostrza są zużyte, odłączany dysk można wymienić bez użycia narzędzi. Nowoczesna i kompaktowa konstrukcja skrobaczki do lodu oraz osłona ochronna ułatwiają jej przenoszenie i przechowywanie. Jedno ładowanie akumulatora wystarcza do kilku zastosowań. Wbudowana dioda LED miga, gdy urządzenie wymaga ładowania.

Skrobaczka do lodu – zalety urządzenia

Akumulatorowa skrobaczka do lodu stała się bardzo popularna wśród entuzjastów motoryzacji, którzy poszukują najlepszego stosunku ceny do jakości i funkcjonalności. W przeciwieństwie do tradycyjnych skrobaczek do lodu, urządzenie nie wymaga dużego wysiłku, aby usunąć grubą warstwę lodu. Proste naciśnięcie górnej części urządzenia uruchamia tarczę z plastikowymi ostrzami, które z łatwością usuwają lód.