Popularny preparat marki Mapei

0 Comments
stella accessories

Mapei Primer G to doskonały preparat, który jest stosowany przez wielu doświadczonych budowlańców, ale nie tylko. Produkt można zakupić zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i internetowych. Więc każdy z łatwością odnajdzie go, aby móc z niego skorzystać.

Doskonały preparat

Primer G w oryginalnym nieotwartym opakowaniu może być przechowywany przez 24 miesiące, aczkolwiek należy go chronić przed niskimi temperaturami oraz mrozem. Podkład G nie jest uważany za niebezpieczny zgodnie z obowiązującymi przepisami dotyczącymi klasyfikacji mieszanin. Podczas stosowania produktu należy jednak pamiętać o tym, aby mieć na sobie rękawice oraz okulary ochronne. Do czego stosuje się produkt. Wyróżnić można takie zastosowania, jak na przykład:

  • jako warstwa kotwiąca do tynków gipsowych,
  • jako podkład przed nałożeniem związków samopoziomujących,
  • jako podkład do klejów do tapet.

Idealny produkt na budowę

Produkt z całą pewnością przyda się podczas remontowania pomieszczeń w danym domu lub mieszkaniu. Podłoże przeznaczone do zagruntowania powinno być przede wszystkim stabilne oraz dokładnie oczyszczone. Jest to naprawdę bardzo ważne i trzeba o tym pamiętać podczas stosowania tego produktu. Preparat przed zastosowaniem powinno się rozcieńczyć z wodą. Minimalny czas schnięcia tego produktu to mniej więcej dwie godziny. Jest to stosunkowo krótki czas – co z całą pewnością jest ogromną zaletą. Trzeba mieszać Primer G tuż przed użyciem, rozprowadzić równomiernie na powierzchni płaskim pędzelkiem bez rozcieńczania. Jeśli powierzchnia tynku gipsowego jest szczególnie gładka i błyszcząca, zaleca się uprzednie jej przeszlifowanie. Mapei Primer G (sprawdź) to produkt, który cieszy się ogromną popularnością. Można go znaleźć w znanych sklepach budowlanych, a jego cena jest naprawdę bardzo niska, więc każdy może sobie pozwolić na taki zakup.