Kątowniki meblowe: jak przemienić je w ciekawą ozdobę?

Piękne i solidne meble w naszych domach zajmują miejsce bardzo ważne. Bez względu na to, czy stawiamy na gotowe zestawy ze sklepu, czy też zlecamy wykonanie mebli wyspecjalizowanej w tym firmie, oczekujemy od nich tego samego – elegancji oraz trwałości. Tę drugą rzecz zapewniają m.in. solidne kątowniki stalowe.

Kątowniki: szpecą czy zdobią?

Kątownik stalowy Belmeb pozwala na połączenie ze sobą kilku elementów konstrukcji w trwały sposób. Niestety, często kątowniki takie znajdują się w miejscach dość dobrze widocznych, a ich widok nie zawsze sprawia nam radość. Co można zrobić? Można kątowniki ukrywać specjalnymi nakładkami lub korzystać z farb, które pozwolą je zamaskować. Można też wszystkie kątowniki wyeksponować w ciekawy sposób, tworząc z nich ciekawą dekorację.

 

Kątowniki stalowe jako ciekawa dekoracja? To proste!

Czy kątownik stalowy może okazać się ciekawą ozdobą wnętrza? Tak. Nie trzeba wiele, by z tego ukrywanego zazwyczaj elementu uczynić ciekawy akcent. Kątowniki stalowe, łączące w ciekawy sposób drewniane deski i nóżki, mogą stać się ciekawymi ozdobami tych wnętrz, które mają urzekać surowym lub industrialnym charakterem. Warto też przyjrzeć się tym kątownikom, które coraz częściej pojawiają się w ofertach znanych sprzedawców. Kuszą one oryginalnymi kształtami i ciekawymi kolorami, dzięki czemu stają się nie tylko ważnymi elementami konstrukcji, ale i wspaniałymi ozdobami naszych wnętrz.