Jak naprawić relacje rodzinne za mniej niż 25 złotych

0 Comments

Umywalka ledwo się trzyma, poręcz niebezpiecznie trzeszczy, kiedy schodzisz ze schodów, a plac zabaw stoi niezłożony w budynku gospodarczym od zeszłego lata? Dzieci siedzą naburmuszone z nosami w smartphonach, a żona nawet na Ciebie nie patrzy? Do rozwiązania Twojego problemu wystarczy chwila czasu, niecałe 25 złotych i realizacja 5 poniższych punktów.

1. Zakup

W dobrym sklepie budowlanym kup zaprawę szybkowiążącą CX 5 Ceresit (https://budujmy.eu/pl/products/ceresit-cx-5-cement-szybkowiazacy-25-kg-210.html). W zależności od ilości potrzebnego materiału wybierz objętość: worek (5kg lub 25kg) albo wiaderko (2kg lub 5kg). Po powrocie do domu przygotuj zaprawę zgodnie z zaleceniami producenta.

2. Zaoszczędź

Do realizacji wszystkich powyższych napraw potrzebujesz tylko jednego produktu. Niezależnie od tego czy niezbędny jest na zewnątrz budynku czy w jego wnętrzu. Z powodzeniem użyjesz go do montażu poręczy,balustrad, krat, wiszącej ceramiki łazienkowej czy puszek w tynku, betonie lub murze. Dodatkowo będzie idealny do drobnych napraw betonowych ubytków czy zaokrąglania naroży. Płacisz raz,stosujesz wielokrotnie. 5kg zaprawy w worku to koszt około 25 złotych.

3. Zamontuj

Po przygotowaniu zaprawy zamontuj do ściany umywalkę, umocuj poręcz, zakotwicz plac zabaw. Dzięki właściwościom cementu montażowego, nie musisz się o nic martwić. Produkt jest wodoodporny – idealnie sprawdzi się w łazience lub w pracach zewnętrznych. Szybkowiążący i wytrzymały – pozwoli zaoszczędzić czas. Chwilę po użyciu możesz kontynuować prace – zaprawa potrzebuje tylko 5 minut!

4. Zaufaj

Zaufaj pozytywnym opiniom setek zadowolonych klientów, którzy dzięki cementowi szybko i trwale zrealizowali swoje budowlane projekty.

5. Zakochaj się

Zakochaj się w tym wszechstronnym produkcie, który nigdy cię nie zawiedzie, a także w Twoim odnowionym domu, w którym w końcu wszystko działa. No i nie złość się na rodzinę. Na pewno docenią trud, który włożyłeś w renowację waszego królestwa.